Lubię to :)
logo

Galeria

Przygotowania

Przygotowania do ceremonii ślubnej są równie emocjonujące, co sama uroczystość. Nie brakuje im emocji i wzruszeń, a to doskonała baza dla wyjątkowego reportażu ślubnego. Drżenie rąk podczas zakładania uroczystego stroju, czy też wzruszenie podczas błogosławieństwa rodziców, okazują się równie ważne we wspomnieniach, co sam ślub.

Ceremonia Ślubu

Dla wielu ceremonie ślubne wyglądają podobnie. Dobry fotograf powinien uchwycić niezwykłość każdej z nich, a przede wszystkim wyjątkowe gesty, spojrzenia i emocje. Wszystkie te detale, które oddają doniosłość chwili. Pragnę, aby zdjęcia z ceremonii zaślubin stały się niepowtarzalnym reportażem z najważniejszego dnia w życiu.

Przyjęcie Weselne

Przyjęcie weselne to wspaniała okazja do zrobienia profesjonalnych zdjęć z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Zwykle nie mamy tak wielu okazji do wspólnego fotografowania. Gwarantuję wykonanie ciekawych portretów grupowych oraz uchwycenie zaskakujących i nietuzinkowych sytuacji podczas wspólnej zabawy.

Plener Ślubny

Zarówno plener ślubny, jak i praca z młodą parą w profesjonalnym studiu są moimi ulubionymi chwilami, spędzonymi podczas prac nad fotografią ślubną. Znam wiele ciekawych miejsc, idealnych na plenery ślubne. Jestem również otwarty na Wasze propozycje. Zapewniam, że spędzimy miło i wesoło ten czas. Postaram się, abyście zapomnieli, iż znajdujecie się przed obiektywem. Pozwoli to na uniknięcie stresu. Stawiam na naturalność w fotografii. Moja rola będzie polegała na znalezieniu dobrego światła, stworzeniu magicznego klimatu oraz na oddaniu w kadrach tych wspaniałych emocji, które Was połączyły.

Chrzest Święty

Chrzest Święty to pierwsza, po narodzinach, ważna i uroczysta chwila zarówno w życiu dziecka, jak i jego rodziców. Warto więc z tej okazji zamówić serię zdjęć reportażowych, wykonanych podczas uroczystości w kościele. Ponadto proponuję sesję portretów rodzinnych wykonanych w plenerze lub w miejscu uroczystego spotkania po ceremonii.

Rodzinne

W świecie cyfrowej rzeczywistości wykonujemy setki zdjęć przy każdej możliwej okazji. Jednak jakość tych obrazów często pozostawia wiele do życzenia. Warto więc pokusić się o zamówienie profesjonalnej sesji, z której zdjęcia będzie można wyeksponować w ramkach w centralnym miejscu w domu, czy też wkleić do albumu. Proponuję Wam wykonanie nietuzinkowych zdjęć w profesjonalnym studiu fotograficznym, w plenerze, czy też w Waszym domu, czy ogrodzie. Wykonuję artystyczne sesje ciążowe, dziecięce, rodzinne. Zapraszam do wspólnego fotografowania pary, narzeczonych, osoby, które chciałyby posiadać własne profesjonalne portfolio, a także każdego z własnym pomysłem na sesję zdjęciową.

Sesje studyjne i plenerowe

W świecie cyfrowej rzeczywistości wykonujemy setki zdjęć przy każdej możliwej okazji. Jednak jakość tych obrazów często pozostawia wiele do życzenia. Warto więc pokusić się o zamówienie profesjonalnej sesji, z której zdjęcia będzie można wyeksponować w ramach w centralnym miejscu w domu, czy też wkleić do albumu. Proponuję Wam wykonanie nietuzinkowych zdjęć w profesjonalnym studiu fotograficznym, w plenerze w Waszym domu, czy też ogrodzie. Wykonuję artystyczne sesje ciążowe, dziecięce, rodzinne oraz portretowe. Zapraszam do wspólnego fotografowania pary narzeczonych, osób które chciałyby posiadać własne profesjonalne portfolio, a także każdego z własnym pomysłem na sesję zdjęciową.